Rejestracja

33 815 79 00
33 815 79 02

e-rejestracja

Testy na ojcostwo

Na świecie są tysiące przypadki mężczyzn, którzy wychowują nie swoje dzieci. Jednak ojcostwo można bardzo łatwo potwierdzić, wystarczy wykonać test.

   

Jeśli masz wątpliwości co do swojego ojcostwa lub jesteś niepewny czy wychowujesz swoje dziecko, zrób test. Konior Clinic gwarantuje Ci testy najwyższej jakości, wyniki w ciągu 48 godzin oraz dyskrecję.

 

Dlaczego my?

 

     

Gwarancja

-      

Badamy 24 markery, co skutkuje 100% wykluczeniem ojcostwa lub 99.9999% potwierdzeniem.

-      

Pracujemy na najnowszym sprzęcie oraz stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników.

-      

Badanie, którego wynik wyklucza ojcostwo wykonujemy dwa razy, z dwóch różnych próbek, przez dwa niezależne zespoły.

-      

Pracujemy na najlepszych odczynnikach firmy PROMEGA oraz próbkach referencyjnych sprowadzanych z zagranicy.

-      

Jako jedyni badamy próbki do skutku bez dodatkowych opłat.

 

     

Certyfikaty

-      

Certyfikat GEDNAP 54 i 55 (German DNA Profiling Group) - udowadnia rzetelność oraz najwyższą jakość prowadzonych analiz genetycznych. Przyjmowany jest za najważniejszy sposób certyfikacji testów genetycznych i jest znakiem rozpoznawczym jakości badań DNA na całym świecie .Stanowi potwierdzenie najwyższej jakości i kompetencji danego laboratorium.

-      

Certyfikat Akredytacji Laboratorium Badawczego Nr AB 1618 - Akredytacja ta jest formalnym poświadczeniem kompetencji laboratorium do prowadzenia analiz, renomą wiarygodności, obiektywizmu i niezawisłości w działalności. Daje też niezastąpione poręczenie, że czynności laboratoryjne realizowane są według należytych standardów międzynarodowych.

 

     

Wygoda

-      

Badanie wykonujemy w ciągu 2 dni.

-      

Utrzymujemy korzystną cenę.

-      

Doradzimy bezpłatnie w każdej kwestii i poprowadzimy Cię przez cały proces badania - od przygotowania próbek aż po sam wynik testu.

-      

O wynikach informujemy listownie, mailowo lub telefonicznie.

 

     

Anonimowość

-      

Na prośbę klienta możemy zagwarantować zupełną dyskrecję zlecenia.

-      

Płatność można zrealizować gotówką aby nie pozostawić śladów elektronicznych albo przelewem, żeby nie komunikować się z placówką osobiście.

 

Jak zdobyć próbki?

    Do badania na ojcostwo można doręczyć każdą próbkę, np. wymaz z policzka, krew, szczoteczkę do zębów, butelkę, sztućce. Wszystko zależy od tego, który wariant próbki jest nam szybko i wygodnie zebrać.

    Próbki do testu na ojcostwo można zebrać samemu w domu za pomocą specjalistycznego zestawu testowego. Jest to wyjątkowo łatwe, jak również zajmuje dokładnie kilkanaście sekund. Zestaw testowy możemy przesłać dyskretnie kurierem lub można go zakupić na miejscu w naszej przychodni.

Nasi partnerzy